User Tools

Site Tools


denik:16_02_23

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
denik:16_02_23 [2016/03/07 23:20]
transsib
denik:16_02_23 [2016/03/07 23:45] (current)
transsib
Line 6: Line 6:
 **23. 2.:** Snad máme vše, podle váhy batohu i něco navíc (spíš já, Zuzka má batoh podezřele lehkej a dost na mě s nedůvěrou kouká). Z Prahy vyrážíme s easyJetem okolo jedné a s pomocí Kozlíka (díky sestro), Plzně a vydatnou porcí zuzčiných šamponů (100ml balení Jegra, Griotky a Šípkovice) hravě překonáváme vzdálenosti – nejdřív Miláno a potom s Royal Air Maroc i do Casablancy. **23. 2.:** Snad máme vše, podle váhy batohu i něco navíc (spíš já, Zuzka má batoh podezřele lehkej a dost na mě s nedůvěrou kouká). Z Prahy vyrážíme s easyJetem okolo jedné a s pomocí Kozlíka (díky sestro), Plzně a vydatnou porcí zuzčiných šamponů (100ml balení Jegra, Griotky a Šípkovice) hravě překonáváme vzdálenosti – nejdřív Miláno a potom s Royal Air Maroc i do Casablancy.
  
-Překvapivě si užíváme oba lety i gurmánsky, nejdříve bramborový salát a skvělé Zuzky-mamky sojové řízky(TM) a poté se na krátké vzdálenosti vytáhli i maročaní – zvěsti o nepříjmené posádce a absenci alkoholu se ani v nejmenším nepotvrdily.+Překvapivě si užíváme oba lety i gurmánsky, nejdříve bramborový salát a skvělé Zuzky-mamky sojové řízky™ a poté se na krátké vzdálenosti vytáhli i maročaní – zvěsti o nepříjmené posádce a absenci alkoholu se ani v nejmenším nepotvrdily.
  
 Spokojeni přistáváme v Casablance (nejspokojenější je na zemi z celého letadla Zuzka) a jelikož krom taxi není jiné dopravy než vlaku, nasedáme za 86 dirhamů (pro oba) a jedeme až do centra k medině na stanici CASA PORT. Ho(s)tely jsou v Casablance nehezky drahé a doufáme tedy ve starou špinavou medinu jakožto lacinou alternativu. Kousek od centrálního náměstí (snad jen podle jména, ne podle velikosti) nacházíme sice levný, ale na tu špínu a ne-sprchu, ne-vodu předražený hotel, který bereme. :-) Umýváme se kyblíkem nastudeno a brzo mizíme spát – oproti jiným městům/​medinám v Maroku nás Casablanca moc nezaujala – spíše průmyslové město, než cokoliv jiného. ​ Spokojeni přistáváme v Casablance (nejspokojenější je na zemi z celého letadla Zuzka) a jelikož krom taxi není jiné dopravy než vlaku, nasedáme za 86 dirhamů (pro oba) a jedeme až do centra k medině na stanici CASA PORT. Ho(s)tely jsou v Casablance nehezky drahé a doufáme tedy ve starou špinavou medinu jakožto lacinou alternativu. Kousek od centrálního náměstí (snad jen podle jména, ne podle velikosti) nacházíme sice levný, ale na tu špínu a ne-sprchu, ne-vodu předražený hotel, který bereme. :-) Umýváme se kyblíkem nastudeno a brzo mizíme spát – oproti jiným městům/​medinám v Maroku nás Casablanca moc nezaujala – spíše průmyslové město, než cokoliv jiného. ​
denik/16_02_23.txt · Last modified: 2016/03/07 23:45 by transsib